0.00 EUR
Registruotis
Žiūrėti vienu metu:

Kėdžių gamybos technologijos

Italijos kompanija Kulik System – tai daugialygė įmonė, turinti galingą intelektualinę bazę ir aukštųjų technologijų gamybą, kurių veiksmai atidirbti iki automatizmo. Išdirbdami bendrą schemą, kompanijos specialistai numatė visus sąveikos su užsakovais ir partneriaisgalimus variantus, patvirtinę Kulik System kompanijos kredo, kaip pripažintos lyderės savo srityje.

Vienas iš svarbiausių krypčių – Kulik System klinika, kur ir buvo sukurta pagrindinė koncepcija palaikymo, korekcijos ir krūvio sumažinimo visiems stuburo sritims. Praktikuojantys gydytojai vertebrologai ir reabilitologai, remdamiesi asmenine patirtimi ir būdami nuolatiniame kontakte su kompanijos technologais, testuoja ir tobulina sistemą, daro ją nepažeidžiama stuburo ir viso organizmo gynėja.

Kulik System inžinierių biuras – tai gabi komandatalentingų žmonių, nuolat ieškančių ir būtinai atrandančių kompanijos legitimaus plėtojimo unikalių galimybių, ir pagrįstai laikomų visos įmonės intelektualiniu centru.

Sėkmingo verslo proceso rodiklis tiesiogiai susijęs su naudojamomis technologijomis ir įranga. Kulik System ergonomiškųkėdžiųfabrike, be unikalausrankinioapdirbimo, naudojamaelitinėsiuvimoįranga, o putųpoliuretanoformavimasvykdomassuitališkaįranga.

Kulik System logistikos skyrius atitinka visus šiuolaikinio informacijos centroparametrus. Specialistai, atsakingi už savo kryptį, padės minimalizuoti išlaidas, aprūpinant jus pristatymu per maksimaliai trumpą terminą. Visų gamybos ciklųkruopštus tyrimas leido kompanijos analitiniam skyriui išvesti vertingą aksiomą, kurios aukštas standartas pateisintas brangiais materialais ir komplektuojančiais bei baldų gamybos srities technologiškų pasiekimų naudojimu.

Ergonomiškų kėdžių fabrikas KulikSystem ne tik išdirba ir gamina ateities kėdes, bet ir padeda pasitikti šią ateitį su sveiku komfortu.

Išsirinkite Kulik System kėdes! Sveikataniekadaneišeis iš mados! 


    Apsaugos kodas